My dvě

Jsme skutečně sestry, Karolina a Lucie. Vyrůstaly jsme v Děčíně, tam jsme také zpívaly v dětských sborech i v rockových kapelách. Koneckonců čtyřhlas Sester Steinových a jejich rodičů je dodnes čas od času ke slyšení ve vybraných děčínských knajpách, zvláště v restauraci Na latríně. Ale to sem nepatří.

Poslední rocková kapela se nám rozpadla někdy v roce 1993. Od té doby jsme se věnovaly postupně studiím, kariéře, rození dětí, pečení buchet a pěstování petunií. V roce 1999 jsme nazkoušely první písně naší nové hudební etapy. Chválit sám sebe je trapné, pokud Vás ovšem zajímá, jak nás hodnotí osobnosti naší hudební publicistiky, přečtěte si stránku Řekli o nás. Naše první CD Lilie polní   vyšlo 12. října 2001 u vydavatelství Indies.

Poté jsme se věnovaly koncertování a … opět rození dětí (tentokrát Lucie), pečení buchet a pěstování petunií, Karolina v tomto období vystupovala s houslistkou Karolínou Vančurovou a zpěvačkou Janou Kozlíkovou v triu Vílí kvil. Trochu jsme si od sebe odpočinuly a po roční pauze jsme se v létě 2003 s novou mízou v žilách pustily do další etapy našeho hudebního života. V březnu 2004 jsme vydaly druhé CD s názvem Můj tanec.

Následující tři roky jsme si vypilovaly životní styl "zpívajících maminek" (ano, takhle nás občas vidí česká hudební publicistika, z čehož chcípáme smíchy, a tak legendu s chutí přiživujeme!!). Takže: stále pečeme ty buchty, staráme se o děti, pokoušíme se o pěstování bylinek a zeleniny, a přibližně sedmkrát za měsíc vyrážíme fabií do dalekých měst hrát. Nesmírně nás to baví, což je snad na našich koncertech poznat. V říjnu 2006 jsme vydaly třetí desku, jmenuje se "Jen děcko se bojí" (ano, o čem by maminky měly zpívat jiném než o dětech, že...?!).

Všechna naše CD můžete kromě běžné distribuce koupit na našich koncertech, případně přes internetové zásilkové služby – jednu z nich provozuje i nás vydavatel Indies Records