Můj tanec

Naše druhé album s názvem Můj tanecvyšlo v březnu 2004 opět u Indies Records. Je na něm 14písní a je o něco barevnější, nežnaše prvotina Lilie polní. Jak svým obalem,který opět vytvořila vysočinská malířka Tereza Říčanová, tak zvukem.

Ke spolupráci jsme přizvaly Michala Němce Jablkoně coby producenta a celou tlupu zajímavých hostů: MichalaGeru na trubku, Karolinu Vančurovou na housle a violu, PavlaHlouška na bezpražcovou baskytaru, Petra Vizinu na bicí,Johnyho Jůdla na fagot, Filipa Spáleného na tubu, AlexejeCharváta na baskytaru a Petra Chloubu na všechny možné perkuse a syntezátor.

Natáčelo se ve studiu Svengali, kde se zvukové režieujal Vláďa Papež. Mixoval a masteroval Alex Charvát.Užili jsme si spoustu legrace a živé práce(někteří hosté si málem přivodili infarkt, když sepokoušeli strefit do našich plovoucích rytmů - vizNovinky)… Doufáme, že výsledek vás potěší!

Můj tanec

K dostání je za výhodnou cenu na našichkoncertech (další důvod přijít!) nebo v běžné distribuci, případně přes zásilkovou službu Indies Records.

Album Můj tanec:

1)    Sklidim svý ovoce
2)    Vinná - nevinná
3)    Výčitka lípě
4)    Ty jsi tak moudrá
5)    Můj tanec
6)    V závěji z peřin
7)    Lež má nohy dlouhý
8)    Volná jako pták
9)    Advent
10) Když jsem byla panenků (Pozdní žel)
11) Rybo!
12) Paměť ztracená
13) Dcera moře
14) Polední mír